SEARCH

Odborná starostlivosť o Vašu pleť

Žena a dnešná doba stresu a všade sa ponáhľania. Ponúkame Vám  odpočinok s masážou tváre, výživnými maskami ,anti-akné a anti-age ošetrením a relaxom u nás v kozmetike so značkou SynCar, ktorá dodá vašej pleti hydratáciu a vyčarí na vašej tvári úsmev .

SynCar je prvá česká profesionálna dermokozmetika s certifikátom BIOKOZMETIKY. Netestuje kozmetiku na zvieratách, používajú sa ekologické suroviny a ak je to možné z certifikovaného zberu, a 95% výrobkov je bez parfému.
Tešíme sa na vašu návštevu

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová (KH) je prírodná je ľudskému telu vlastná prírodná substancia. Vytvára sa sama. Vyskytuje sa v množstve ľudských tkanív, najmä v chrupavkách a pupočníku . Najčastejšie bola získavaná z hrebienkov kohútov, v súčasnosti sa vyrába fermentáciou mikrobiálnych kultúr.

Jednou z príčin starnutia kože je tým, že tak ako kolagén, aj KH produkcia klesá. To je jedna z príčin starnutia kože s nežiadúcimi vonkajšími prejavmi, ako sú pokles pevnosti a elasticity kože, ochabnutie a až zvráskavenia kože .

O kyseline hyalurónovej sa často hovorí ako o tajomstve krásy a zázračnom prostriedku proti starnutiu. Pri pravidelnom požívaní, naozaj zastavíte niektoré problémy, ktoré sa objavuj s pribúdajúcimi rokmi . KH je veľmi dôležitá z hľadiska hydratácie, čo je dôležite k lepšej kvalite pokožky.

Estetické účinky:

  • Rýchla regenerácia pleti
  • Zmiernenie celulitídy
  • Prevencia stríí
  • Zlepšenie farby pleti, ktorá potom vyzerá zdravo
  • Ochrana pokožky pred vonkajším znečistením

Tým, že KH viaže na seba tekutiny, je dôležité prijímať dostatok tekutín, dodržiavať pitný režim pretože najlepšie sa viaže na obyčajnú čistú vodu. Ak  neprijmeme dostatok tekutín, nemá až taký účinok.

Čo možno veľa z nás nevie je, že slnečné lúče spomaľujú tvorbu KH a vysušujú pokožku. Preto ľudia, ktorí sa nadmerne opaľujú,  rýchlejšie starnú.

Pod slabšiu tvorbu KH však patria aj iné negatívne faktory, ako pravidelné fajčenie, nedostatočný oddych a zápaly .

V kozmetike a estetickej medicíne sa lekári a odborníci nezhodli na dávkovaní produktov s KH. Podľa niektorých je  zbytočné aby sme ju brali dlhodobo, pretože telo si ju musí vyrábať samo, aj keď v menšej miere  – stárnutie.  Najčastejšie sa odporúča trojmesačná kúra a prerušenie by malo byť na rovnaké obdobie .

KH oproti Botoxu pri skrášľovacích kúrach oslovila väčšiu časť  klientiek  skutočnosťou, že pri procedúre s KH sa nepoužíva nič čo by nebolo prirodzené pre telo a konečný efekt je, že neznecitlivie svalstvo , ako v prípade botoxu .

Ošetrenie pleti kyselinou hyalurónovou s kombináciou Fotónovej terapie je síce pomalšia ako vpichy KH ale menej zasahujúca do organizmu .

Bio fotón light Hair & Skin je novinka v starostlivosti o vlasy, tvár a telo.  Špecifické nové dĺžky 650-655nm fotón light diód reaguje s bunkami pokožky a bakteriálnymi kultúrami vo folikulách a stimuluje ich k produkcii nového kolagénu a ATP.

Čo to znamená ?

Fotónové prístroje fungujú na princípe infračerveného svetla, ktoré je v podobe energie, ktorá zahrieva predmety priamo bez toho, aby medzitým bol ohrievaný vzduch. Infračervené žiarenie je neviditeľné spektrum červenej farby a preniká 30-40mm do pokožky a tak zlepšuje krvný obeh. Je to neinvazívna metóda a bezbolestná. Svetlo, ktoré vniká do kože formou fotónov, aktivuje fotoreceptory v bunkách pokožky, ktoré produkujú energiu pre všetky bunky a tým vyživujú pokožku. Svetlo využívané pri fotónovej terapii dokáže vstúpiť do vnútra bunky a tak starostlivo ošetriť všetko od najmenšieho ochorenia , pozastaviť šírenie psoriázy, seborei, ekzémov a zápalových ochorení kože.

Lúč fotónovej terapie je založený na neurofyzických princípoch.

  • Uvoľňuje svaly
  • Pôsobí protizápalovo
  • Uvoľňuje bolesti
  • Lieči poškodené nervy

Fotónová terapia pôsobí priamo na nervový systém.

Terapia s PRX-T33

Inovatívna technológia remodelácia a revitalizácie dermy bez použitia injekčných techník, vhodná pre klientov akéhokoľvek pohlavia a veku.

Účinky a liečba je kompatibilná  a nahrádza

• Injekčná biorevitalizácia

• Plazmolisting

• Obrysová plastika

• Mezoterapia

• Mikroneedling

• RF-rádiový listing

A podobné ošetrenia ktoré narúšajú povrch pokožky a bez následného, nutného, rehabilitačného obdobia .

Možnosť liečby nasledovných

• Fotostarnutie, chronostarnutie: revitalizácia pokožky tváre, tela, rúk, dekoltu

• Boj proti vráskam, ochabnutosti a zníženiu tonusu pokožky

• Seboroická dermatitída

• Hyperkeratóza

• Jazvové zmeny pokožky a po akné

• Hyperpigmentácia pokožky a po akné

• Chloazma

• Melazma

• Atrofické jazvy

• Strie

• Biorevitalizácia pokožky tváre a tela

PRX-T33 sa skladá z dvoch etáp, ktoré je dôležité dodržiavať .

Odborná procedúra:  Aplikácia PRX-T33 vyškoleným personálom v kozmetickom salóne

Domáca liečba : Ráno a večer krém na tvár WiQo podľa typu pokožky Večer, 30 minút pred aplikáciou krému naniesť vyhladzujúci a spevňujúci fuid na tvár WiQo

SÉRIA VÝŽIVNÝCH A ZVLHČOVACÍCH

KRÉMOV NA TVÁR WiQo

Výživný a zvlhčujúci krém na tvár WiQo pre suchú a veľmi suchú pokožku

Nasýtený krém určený pre suchú a veľmi suchú pokožku. Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Odporúča sa v kombinácii so SPEVŇUJÚCIM FLUIDOM NA TVÁR WiQо. Kombinovaný účinok týchto dvoch produktov vám umožní udržiavať pokožku vždy aktívnu a prestimulovanú. Je dobre tolerovaný aj najcitlivejšou pokožkou

Aktívne zložky: Bambucké maslo, jojobový olej, pšeničný olej, hroznový extrakt, echinaceový extrakt, imidazolidinylmočovina, tokoferolu acetát, palmitát retinolu, kumarín, zmäkčovadlá, ľahké UV filtre (UVA, UVB)

Výživný a zvlhčujúci krém WiQo pre normálnu a kombinovanú pokožku

Krém ľahkej textúry určený pre normálnu a kombinovanú pokožku. Vyhovuje tiež pre rehabilitačnú terapiu po chemických peelingoch alebo iných intenzívnych kozmetologických procedúrach. Ráno a večer naneste malé množstvo krému na vopred očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Odporúča sa v kombinácii so SPEVŇUJÚCIM FLUIDOM NA TVÁR WiQо. Kombinovaný účinok týchto dvoch produktov vám umožní udržiavať pokožku vždy aktívnu a prestimulovanú. Aktívne zložky urýchľujú obnovenie a udržiavajú zdravie pokožky, čo zaručuje výrazné pretrvávajúce výsledky.

Aktívne zložky: Jojobový olej, makadamový olej, echinaceový extrakt, tokoferolu acetát, palmitát retinolu, kumarín, zmäkčovadlá, ľahké UV filtre (UVA, UVB)

Špeciálne navrhnuté formuly krémov zaručujú kvalitný dopad a udržiavanie najlepšieho stavu pokožky v procese vykonania programu PRX-T33. Použitie krémov série WiQo je najprv nevyhnutné po použití ambulantných peelingov na intenzívnu regeneráciu pokožky. Aktívne zložky zlepšujú obnovu buniek, podporujú lokálnu imunitu, zvyšujúc baktériové funkcie pokožky, a tiež odstraňujú účinky fotostarnutia a chronostarnutia.

Icream SPF50+   

Invisible colored protective

Neviditeľný kolorujúci ochranný Je to kompaktný kolorujúci krém, ktorý sa rozprestiera tenkou hodvábnou vrstvou a zabezpečuje ochranu pokožky a jej rovnorodosť, bez zvýraznenia vrások, skrýva škvrny, začervenania a menšie defekty. Obsiahnutý v zložení orchideový extrakt má zvlhčujúce, zmäkčujúce aj antioxidačné vlastnosti, zatiaľ čo ochranný faktor SPF 50+ pomáha predchádzať fotostarnutiu pokožky, chráni ju pred UV žiarením a viditeľným svetlom. Celoročné použitie zaručuje prirodzenosť make-upu a pomáha pri ochrane pokožky tváre jedným gestom.

Aktívne zložky: Vďaka obsahu fyzikálnych a chemických faktorov ochrany (SPF 50+), ICP Cream, chráni pokožku a UVA a GMI žiarenie

Back to Top